KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9366520
nr 936 6520
Akvarell
Olle Almgren, Eka, signerad. 1980, 35x52
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 januari 2015
kl 18:31:03
100 kr
150 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr